Skup aut Wejherowo

Prowadząc auto skup w Wejherowie, działamy na terenie całego regionu. Przez lata wypracowaliśmy sobie zaufanie klientów, którzy chętnie do nas wracają z kolejnymi samochodami. Działamy nie tylko w samym mieście, ale także na terenie województwa pomorskiego, a w tym w powiecie wejherowskim. Zapraszamy więc do kontaktu wszystkich właścicieli chcących sprzedać swoje samochody z całej okolicy. Poza tym, że można sprzedać u nas auto stacjonarnie, dysponujemy także własnym transportem. Możemy przyjechać lawetą pod wskazany adres do domu klienta lub siedziby jego firmy i odebrać auto. Taka usługa jest darmowa. Staramy się realizować skup tak szybko, jak to możliwe, więc gwarantujemy krótkie terminy odbioru pojazdów.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych mających na sprzedaż jeden samochód, jak również do klientów firmowych dysponujących całymi flotami. Skupujemy auta niezależnie od tego, jakiej są marki. Mogą to być samochody, takie jak Audi, Mercedes, Honda, Opel, Hyundai, Kia, Volvo, czy Renault, a także wszystkie inne. Jesteśmy zainteresowani skupem aut niezależnie od tego, z jakiego rocznika pochodzą i w jakim są stanie. Mogą to być stosunkowo nowe pięcio lub dziesięcioletnie auta, jak i bardziej wiekowe mające dziesięć, dwadzieścia, a nawet trzydzieści lat.

Skup samochodów Wejherowo

Nasz skup samochodów w Wejherowie prowadzi też legalną kasację pojazdów. Jesteśmy punktem kasacji działającym na bazie odpowiedniej licencji, więc wystawiamy stosowne dokumenty właścicielom pojazdów, którzy później muszą okazać je w urzędzie podczas wyrejestrowywania pojazdu oraz wysłać je do ubezpieczyciela.

Jeśli auto nadaje się do demontażu celem odzyskania części, także spisujemy adekwatną umowę. Dbamy o prawidłowość prawną całego przedsięwzięcia, więc każda taka transakcja bazuje na umowie kupna-sprzedaży. Z naszej strony zapewniamy dopełnienie wszystkich formalności związanych z transakcją, takich jak przygotowanie umowy. W razie potrzeby służymy także pomocą osobom, które nie wiedzą, jakie obowiązki wobec urzędów ciąża na nich w związku ze zbyciem auta. Zapraszamy do kontaktu, a wszystko wyjaśnimy, jak będzie przebiegać nasza współpraca.

Mogą z nami skontaktować się wszyscy właściciele aut spełniających poniższe kryteria:

  • dowolny wiek pojazdu,
  • dowolna marka dopuszczona do ruchu po drogach,
    stan techniczny – każdy,
  • przegląd techniczny – ważny lub nie,
  • auto nie musi poruszać się na własnych kołach,
  • samochód może być przeznaczony do kasacji.

Staramy się zapewniać klientom atrakcyjne warunki finansowe, więc jesteśmy otwarci na negocjacje.

Auto skup Wejherowo

Wystarczy do nas zadzwonić, a chętnie wstępnie wycenimy każde auto w zależności od tego, w jakim stanie będzie się znajdować. Możemy też umówić się na darmowy odbiór pojazdu spod domu klienta. Jako skup aut w Wejherowie wszystkie formalności jesteśmy w stanie załatwić na miejscu od ręki, gdyż umowy zawsze przygotowujemy wcześniej. Wszelkie formalności załatwiamy błyskawicznie i rozliczamy się gotówką.

skup aut