Skup aut Nowy Staw

Nasza firma świadczy usługi nie tylko z zakresu skupu aut. Naszą specjalnością jest także złomowanie i kasacja samochodów. Wszystkie usługi świadczymy na najwyższym poziomie, co pozwoliło nam stać się jedną z najlepszych firm w regionie. Nasz skup samochodów w Nowym Stawie dojeżdża po ich odbiór do miejsca wskazanego przez klienta. Na wyposażeniu naszej firmy znajdują się między innymi lawety, dzięki czemu pojazdy odbieramy od klientów bezpłatnie.

Skup samochodów w Nowym Stawie

Nasz skup aut w Nowym Stawie zajmuje się między innymi kasacją i złomowaniem pojazdów. Na świadczenie tej usługi posiadamy wymagane zezwolenia. Cena złomowanego auta jest zawsze ustalana indywidualnie, klienci mogą liczyć na godziwą cenę. Co więcej, wszystkimi formalności zajmą się nasi pracownicy. Klienci muszą jedynie pamiętać o zabraniu ze sobą dowodu rejestracyjnego oraz – o ile pojazd takowy dokument posiada – karty pojazdu. Dokumenty te są potrzebne do wyrejestrowania samochodu. Wszystkie formalności związane ze skupem samochodów, ich kasacją i złomowaniem odbywają się zgodnie z polskimi przepisami. W każdym przypadku sporządzana jest więc umowa kupna-sprzedaży.
Nasza firma skupuje samochody bardzo różnych marek. Szczególnie do skorzystania z naszych usług zachęcamy właścicieli aut takich popularnych marek jak Audi, Seat czy Toyota. Jesteśmy zainteresowani każdym pojazdem bez względu na to, kto jest jego producentem. Nie interesuje nas też rocznik i przebieg. Podobnie, jak w przypadku auta do kasacji, cena ustalana jest indywidualnie. Oferowane przez nas ceny należą do jednych z bardziej atrakcyjnych w regionie.

Zasługujemy na to, aby nam zaufać, gdyż:

  • mamy wieloletnie doświadczenie w branży;
  • skupujemy auta za gotówkę;
  • dopełniamy wszystkich formalności;
  • działamy zgodnie z prawem.

Nie boimy się żadnych pytań ze strony klientów. Na każde z nich udzielamy wyczerpującej odpowiedzi. Zadowolenie i komfort klientów są bowiem naszym celem od samego początku naszej działalności.

Auto skup Nowy Staw

Skupimy każdy samochód. Interesują nas nie tylko sprawne pojazdy, ale także uszkodzone. Nasza firma skupuje nawet auta bez ważnych badań okresowych i ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej. Pojazd może zostać do nas dostarczony osobiście. Jeśli jednak nie jest to możliwe, nasz pracownik odbierze pojazd w dowolnym miejscu Nowego Stawu. Dysponujemy własnymi lawetami, dlatego możemy odbierać samochody od klientów bez żadnych opłat. Pracujemy bardzo solidnie i szybko. Gwarantujemy, że pojazd zostanie odebrany najszybciej jak tylko się da. Wiemy bowiem, że dla wielu naszych klientów czas jest niezwykle cenny. Swoje usługi nasz skup samochodów w Nowym Stawie kieruje zarówno do firm, jak i osób prywatnych.

Skupem aut nasza firma zajmuje się od bardzo dawna. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego z nami. Nasi pracownicy omówią z klientem wszelkie warunki sprzedaży, złomowania bądź kasacji samochodu. Także w przypadku odbioru naszym transportem wszystkie szczegóły zostaną omówione podczas rozmowy telefonicznej.

skup aut