Skup aut Dzierzgoń

Nasza firma zajmuje się skupem samochodów nowych, używanych i powypadkowych. Świadczymy kompleksowe usługi, dlatego proponujemy także złomowanie aut. Nawet jeśli samochód jest niesprawny, także jesteśmy zainteresowani jest odkupieniem. Nasz skup aut w Dzierzgoniu dysponuje własną autolawetą, dlatego jesteśmy w stanie odebrać samochód z każdego miejsca wskazanego przez klienta. Za dojazd nie pobieramy żadnych opłat.

Skup samochodów Dzierzgoń

Jesteśmy firmą doświadczoną, działającą na rynku już od kilku lat. Nasza siedziba znajduje się w Dzierzgoniu, ale do skorzystania z usług zapraszamy także klientów z innych położonych w bliskiej okolicy miejscowości. Jesteśmy zainteresowani odkupieniem samochodów bardzo różnych marek. Zapraszamy do kontaktu z nami właścicieli aut między innymi takich marek jak Audi, Seat czy Toyota. Czekamy także na osoby, które chcą odsprzedać samochód innego producenta. Nie interesuje nas ani producent, ani rok, w którym auto zostało wyprodukowane. Znaczenia nie ma także przebieg. Nasz skup aut w Dzierzgoniu skupuje auta powypadkowe, dzięki czemu klienci mogą odzyskać części zamienne. W trosce o pełną satysfakcję każdego z naszych klientów zajmujemy się nie tylko transportem niesprawnego samochodu, ale także dopełnieniem wszystkich formalności.
Wybierając nasz skup, klienci zyskują:

  • atrakcyjną cenę – każde auto wyceniamy indywidualnie w taki sposób, aby cena była dla klienta zadowalająca. Na dobrą cenę mogą liczyć właściciele wszystkich samochodów, także tych niesprawnych technicznie;
  • bezpieczeństwo transakcji.

Skup samochodów prowadzimy za gotówkę. Uzyskana ze sprzedaży kwota zawsze przekazywana jest natychmiast do ręki klienta. Na płatność nie trzeba czekać.

Auto skup Dzierzgoń

Nasz skup dopełnia wszelkich formalności. Każda transakcja odbywa się na podstawie umowy kupna-sprzedaży. Umowa sporządzana jest od ręki. W przypadku odkupowania samochodu przeznaczonego do kasacji wystawiamy stosowne zaświadczenie. Skup samochodów w Dzierzgoniu prowadzi skup aut za gotówkę. Sprzedaż auta za pośrednictwem naszego skupu odbywa się w szybki i bezproblemowy sposób. Oprócz samochodów sprawnych technicznie odkupujemy także pojazdy bez ważnych badań technicznych oraz bez ważnej polisy OC. Samochód można dostarczyć do nas osobiście lub zadzwonić i umówić się na jego darmowy odbiór w dogodnym dla siebie terminie. Ze swojej strony gwarantujemy, że odbiór odbędzie się naprawdę bardzo szybko. Nasz auto skup kieruje swoją ofertę zarówno do osób prywatnych, jak i do firm. Jesteśmy firmą działającą na rynku od lat. Przez cały czas swojej działalności staramy się świadczyć usługi na najwyższym poziomie i poszerzać swoją ofertę. Jesteśmy solidną firmą, dlatego wszystkie dokumenty związane ze sprzedażą auta wypełniamy bardzo dokładnie.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług na terenie Dzierzgonia. Wystarczy do nas zadzwonić i ustalić wszystkie szczegóły dotyczące warunków transakcji i odbioru samochodu. Jesteśmy do dyspozycji klientów przez cały tydzień.

skup aut