Skup aut Lębork

Nasza firma od dawna działając na rynku motoryzacyjnym, oferuje skup samochodów w każdym stanie. Jako Skup samochodów w Lęborku jesteśmy w stanie przyjąć każde auto niezależnie od jego stanu technicznego. Skupujemy auta, które nadają się już tylko do kasacji, a także samochodu, z których odzyskujemy części. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego niezależnie od tego, jakiego samochodu dotyczy transakcja. Jesteśmy w stanie zaoferować konkurencyjną cenę za każde auto niezależnie od jego rocznika Przyjmuje auta z lat dziewięćdziesiątych, dwutysięcznych, a także nowsze, a do wyceny zawsze podchodzimy indywidualnie, by móc dbać o relacje z naszymi klientami. Przez długie lata wypracowaliśmy sobie tak dobrą renomę, że znaczna część klientów chętnie do nas wraca. Poza tym, że skupujemy auta w każdym stanie i z dowolnego rocznika, chętnie nabędziemy też auto każdej marki. Mogą to być samochody marek ekonomicznych, takie jak Opel, Toyota, Seat, czy Kia, jak również auta premium, takie jak Audi, Mercedes, czy BMW.

Skup samochodów Lębork

Nasz skup aut w Lęborku działa w pełni legalnie, więc każda transakcje jest oparta na podpisaniu stosownej umowy kupna-sprzedaży. Wszystkie dane dotyczące samochodu są w nich zawarte, a pełna kwota transakcji opisana w umowie. We własnym zakresie dbamy o to, by wszystkie formalności były dopięte na ostatni guzik niepozostawiając klientom, żadnych żmudnych obowiązków związanych z drukowaniem formularzy do umów. Ponadto służymy pomocą merytoryczną, gdyby ktoś miał problem związany z załatwianiem formalności przy sprzedaży auta. Dzięki naszemu doświadczeniu wszystko przebiega w pełni prawidłowy sposób zarówno pod kątem obowiązków wobec urzędu skarbowego, jak i ubezpieczyciela oraz właściwych urzędów komunikacyjnych.
Przyjmując auta do kasacji również wystawiamy odpowiednie dokumenty, które potem są potrzebne właścicielom auta do wyrejestrowania samochodu. Złomowanie pojazdów w naszej firmie jest zgodne z prawem i odpowiednimi przepisami, więc wystawione przez nas dokumenty mają moc prawną, by wyrejestrować pojazd na stałe.

Auto skup Lębork

Dobrze znamy realia rynku, więc nasz auto skup w Lęborku jest w stanie zapewnić darmowy transport pojazdu spod domu klienta do nas. Zapewniamy transport na lawetach, więc kupowane przez nas auta nie muszą poruszać się samodzielnie. Mogą to być więc auta powypadkowe, całkowicie uszkodzone lub częściowo zdemontowane. Wiemy, jak ważny jest czas, więc staramy się zapewniać jak najkrótsze terminy odbiorów auta. Możemy umówić się na odbiór jednego lub wielu pojazdów, a wszystkie szczegóły włącznie z proponowaną ceną możemy uzgodnić telefonicznie. Nasza wycena na miejscu zawsze będzie konkurencyjna, gdyż cenimy sobie budowanie stałych relacji z klientami.

Sprzedanie nam auta ma wiele zalet, takich jak:

  • szybka finalizacja transakcji,
  • rozliczenie gotówkowe,
  • zajęcie się formalnościami,
  • podpisanie legalnej umowy kupna-sprzedaży.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu dogadania szczegółów sprzedaży, a także doprecyzowania wszystkich informacji.

skup aut