Skup aut Nowy Dwór Gdański

Nasza firma oferuje skup samochodów w Nowym Dworze Gdańskim. Jesteśmy dobrze znani na lokalnym rynku i działami w całej okolicy, a także innych miastach. Naszym priorytetem jest dopasowanie usługi do potrzeb klientów, którzy na przestrzeni lat bardzo często do nas wracają. Skupujemy samochody każdego rodzaju, bez względu na to, w jakim są stanie. Możemy kupić auta z lat dziewięćdziesiątych, a nawet starsze. Ponadto skupujemy też nowsze auta nadające się do rozłożenia na części lub do całkowitej kasacji. Dzięki temu gwarantujemy możliwie najwyższe ceny, które są bardzo korzystne w stosunku do konkurencji. Niewątpliwą zaletą jest również to, że rozliczamy się gotówką, a cała transakcja przebiega błyskawicznie.

Kupimy auta, takich marek jak:

  • Opel,
  • Toyota,
  • Seat,
  • Mercedes,
  • Audi,
  • Volkswagen,
  • Renault,
  • i inne.

Do wyceny samochodów podchodzimy indywidualnie, przez co klienci mogą z nami negocjować ceny. Zawsze staramy się znaleźć kompromis i zaoferować cenę korzystną dla obu stron.

Skup samochodów Nowy Dwór Gdański

Nasz skup aut w Nowym Dworze Gdańskim to nie tylko obiekt stacjonarny, gdyż jesteśmy mobilni. Dysponujemy lawetami, które są w stanie odebrać auto od klienta w całej okolicy. Zapewniamy darmowy transport, a odbiór auta może dotyczyć zarówno samochodów lekko uszkodzonych, jak i całkowicie zniszczonych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, dopasowujemy się z terminem odbioru, a cały proces sprzedaży skracamy, tak jak to tylko możliwe.

Auto skup Nowy Dwór Gdański

Nasz firma działa całkowicie legalnie na podstawie przepisów prawa. Podczas kasacji samochodu wystawiamy na to stosowne dokumenty, które potem można przedstawić we właściwym urzędzie w celu wyrejestrowania samochodu i zlikwidowania obowiązkowej polisy OC. Skupując auta, jesteśmy chętni także do zakupu pojazdów nieposiadających aktualnych badań technicznych lub nieposiadających prawa do rejestracji.

Zakup aut realizujemy na podstawie legalnej umowy kupna-sprzedaży, która jest klarowna i bazuje na obowiązujących w branży standardach. Klient ma pewność, że cały proces przebiega w pełni legalnie. Zależy nam na zapewnieniu klientom wysokiego poziomu komfortu, więc wszystkie formalności załatwiamy od ręki. Możemy przyjechać do Państwa lawetą razem z dokumentami gotowymi do podpisania i gotówką do rozliczenia się. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu umówienia terminu odbioru auta lub doprecyzowania warunków, na jakich skupujemy auta.
Wiemy, jak problematyczna jest sprzedaż auta pod względem formalnym, jeśli nie ma się w tym doświadczenia. Jeśli klient ma jakiekolwiek wątpliwości związane z kwestiami formalnymi, nasz auto skup w Nowym Dworze Gdańskim chętnie służy pomocą w tym zakresie. Wytłumaczymy warunki umowy, a także, jakie obowiązki prawne ma osoba sprzedająca i nabywająca pojazd. Dzięki naszemu doświadczeniu cały proces przebiega niezwykle szybko. Wszystko możemy wyjaśnić na miejscu lub telefonicznie, wraz z zaproponowaniem przedziału cenowego, jaki możemy zaoferować za konkretne auto.

skup aut