Skup aut Kępice

Funkcjonując na rynku od lokalnym od wielu lat, oferujemy Państwu skup samochodów w Kępicach. Na przestrzeni długiego czasu wypracowaliśmy optymalne metody współpracy z klientami indywidualnymi i firmowymi, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować kompleksową obsługę każdemu, kto ma do sprzedaży auto. Przyjmujemy pojazdy nadające się tylko do złomowania, jak również sprawne i częściowo sprawne pojazdy, z których można jeszcze odzyskać używane części. Odbieramy samochody w każdym stanie, nawet jeśli są to auta powypadkowe.
Jesteśmy w stanie dojechać do każdego klienta i odebrać auto spod domu lub siedziby firmy. Jeśli zachodzi taka potrzeba, odbieramy samochody na lawetach, więc nie muszą one poruszać się na własnych kołach. Przyjmiemy pojazdu każdej marki w dowolnym stanie. Mogą to być samochody marek, takich jak Opel, Mercedes, Kia, Chevrolet, a także wszystkie inne.

Skup samochodów Kępice

Współpracujemy z klientami indywidualnymi, oferując im najlepszą możliwą cenę na rynku, a także z klientami firmowymi. Możemy odebrać od jednego do kilku samochodów, a do każdego klienta podchodzimy w pełni indywidualny sposób. Istnieje również możliwość samodzielnego dostarczenia nam samochodu w docelowe miejsce. Skup aut w Kępicach prowadzimy dostosowując się do potrzeb klientów, więc jeśli jest taka konieczność, przyjedziemy w dowolne miejsce o wybranej godzinie.

Auto skup Kępice

Prowadząc firmę, wiemy jak ważne jest dbanie o wszystkie formalności. Dlatego też jesteśmy w stanie zapewnić całkowicie legalną kasację pojazdów, na co wystawiamy stosowne dokumenty. Nasz skup działa legalnie, więc jeśli klient potrzebuje odpowiedniego dokumenty do wyrejestrowania samochodu w urzędzie, wystawiamy go od ręki. Jako auto skup w Kępicach w przypadku aut nieprzeznaczonych do kasacji wystawiamy stosowne dokumenty kupna-sprzedaży. Wszystkie z umów, które podpisujemy, są zgodne z przepisami polskiego prawa cywilnego, a chcąc zapewnić klientom maksymalny komfort, wszystkiego dopilnowujemy samodzielnie. Niezależnie od tego, czy jest to złomowanie auta, czy skup auta na części jesteśmy w stanie dopełnić wszystkich formalności błyskawicznie, a klient może cieszyć się gotówką już po podpisaniu kilku dokumentów, co trwa tylko kilka chwil. Warto wybrać nas z kilku powodów:

  • rozliczamy się od ręki po odebraniu auta,
    dojeżdżamy do klientów,
  • przyjmujemy auta w każdym stanie,
  • błyskawicznie załatwiamy formalności,
  • zapewniamy konkurencyjne ceny.

Na rynku lokalnym trudno o znalezienie firmy, która dysponowałaby większym doświadczeniem w skupowaniu samochodów. Wszystkie formalności oraz odbiór pojazdu jesteśmy w stanie załatwić tak szybko, jak to tylko możliwe, a terminy, które gwarantujemy są niezwykle krótkie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, żeby doprecyzować szczegóły transakcji, a także dogadać się co do terminu, jeśli w grę wchodzi odbiór pojazdu przez naszą firmę. Zapraszamy także właścicieli pojazdów, które nie posiadają bieżących badań technicznych lub nie są dopuszczone do ruchu po drogach publicznych.

skup aut