Skup aut Sztum

Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem, która doskonale odnalazła się na rynku skupu samochodów. Zajmujemy się skupowaniem pojazdów, ich złomowaniem, a także kasacją. Swoje usługi adresujemy do klientów ze Sztumu i okolic. Zgłaszając się do nas, można być pewnym, że odkupimy nie tylko nowe i sprawne auto, ale również samochód uszkodzony czy przeznaczony do złomowania. Prowadzony przez nas skup samochodów w Sztumie dysponuje własną lawetą. Dzięki temu nasi klienci nie muszą samodzielnie dostarczać do nas pojazdu. Wystarczy ustalić termin i miejsce odbioru, a nasz pracownik wszystkim się zajmie. Nie należy przy tym obawiać się dodatkowych kosztów – usługa odbioru auta od klienta dostępna jest za darmo.

Skup samochodów Sztum

Prowadzony przez nas skup aut w Sztumie to miejsce, w którym wszystkie usługi świadczone są zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem. Z każdym klientem podpisujemy zawsze umowę kupna – sprzedaży, która dokładnie reguluje wszystkie kwestie związane ze skupem samochodu. Decydując się na skorzystanie z naszej oferty, nie trzeba martwić się jednak formalności. To nasi pracownicy zajmują się wszystkimi dokumentami i pilnują tego, aby wszystkie formalności zostały dopełnione. Jednocześnie pracujemy naprawdę szybko i sprawnie, dbając o to, aby każdy klient był w pełni zadowolony.

Jesteśmy skupem samochodów, który nie ogranicza swoich klientów. Dlatego skupujemy samochody wszystkich marek bez względu na stan techniczny, a także wiek pojazdu. Nie ma dla nas znaczenia to, czy pojazd jest sprawny technicznie, posiada aktualne badania okresowe czy ma ważną polisę OC. Skupujemy nawet te samochody, które można jedynie zezłomować. Jednocześnie nasi klienci mogą odzyskać części zamienne.

Auto skup Sztum

Dlaczego warto postawić na nasz auto skup w Sztumie?
Nasze usługi to gwarancja:

  • dobrej ceny za skupiony samochód – nie zaniżamy cen, świadczymy usługi, mając na uwadze zadowolenie naszych klientów;
  • gotówki od ręki – nie przeciągamy formalności, pracujemy tak, aby klient od razu otrzymał pieniądze za oddany nam samochód;
  • odbioru auta ze wskazanego przez klienta miejsca – jeśli tylko klient sobie tego życzy, możemy samodzielnie odebrać auto. Wystarczy wcześniej skontaktować się z naszym pracownikiem i ustalić termin oraz miejsce;
  • braku formalności po stronie klienta – wszystkim zajmują się nasi pracownicy, klienci nie muszą martwić się o nic;
  • szybkiej obsługi;
  • braku dodatkowych ukrytych kosztów – nawet wtedy, kiedy to my odbieramy auto od klienta, nie naliczamy żadnych opłat.

Tym, co wyróżnia nas na rynku jest nie tylko szeroki wachlarz usług, ale również ich naprawdę wysoka jakość. Nasi klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę stojącą na bardzo wysokim poziomie. Pracownicy chętnie odpowiadają na wszystkie pytania, dbają o to, aby wątpliwości klientów zostały rozwiane.

Jeśli chcesz sprzedać samochód, Twoje auto wymaga złomowania, nie wiesz co zrobić z samochodem do kasacji, skontaktuj się z nami! Nasz auto skup to miejsce, które Cię nie rozczaruje.

skup aut