Skup aut Kościerzyna

Na rynku skupu samochodów nasza firma działa od bardzo wielu lat. Zajmujemy się zarówno skupowaniem aut, jak też złomowaniem i kasacją. Swoje usługi świadczymy głównie na terenie Kościerzyny, co nie znaczy jednak, że nie mogą się do nas zgłaszać klienci z ościennych miast. Nasz skup samochodów w Kościerzynie skupuje nie tylko nowe i sprawne auta. Dla nas wartość mają także te, które są uszkodzone – również te, które muszą zostać zezłomowane.

Skup samochodów Kościerzyna

Nasz skup skupuje wszystkie samochody. Nie ma znaczenia czy są one sprawne technicznie, czy po drobnej stłuczce. Skupujemy auta powypadkowe oraz te, które czeka złomowanie. Bezproblemowo klienci sprzedadzą u nas samochody bardzo różnych marek.

Bez wątpienia interesuje nas skup samochodów takich popularnych marek, jak:

  • Toyota;
  • Seat;
  • Audi.

Skupujemy zarówno nowe, jak i kilkuletnie, jak i znacznie starsze. Znaczenia nie ma dla nas także przebieg odsprzedawanego pojazdu. Każde auto, które ma zostać nam sprzedane jest bardzo starannie i rzetelnie oceniane. Swoim klientom proponujemy bardzo atrakcyjne stawki. Działamy bardzo szybko i sprawnie, cenimy czas i komfort klientów. Dysponujemy własnymi lawetami, dlatego nasz skup aut w Kościerzynie może proponować klientom odbiór niesprawnych pojazdów. Dojeżdżamy pod wskazany adres możliwie jak najszybciej. Co ważne, za dojazd nie pobieramy żadnych opłat. Jesteśmy bardzo elastyczną firmą.

Wystarczy do nas zadzwonić, aby umówić się na dogodny dla klienta termin odbioru samochodu. Gwarantujemy:

  • atrakcyjne, konkurencyjne warunki cenowe;
  • wypłatę gotówki od razu;
  • szybki odbiór własnym transportem.

Odkupimy każdy samochód nie tylko od osób prywatnych, ale także od różnej wielkości firm działających w różnych branżach.

Auto skup Kościerzyna

Nasz skup samochodów w Kościerzynie gwarantuje, że sprzedaż auta nastąpi bardzo szybko i bez zbędnych formalności. Działamy od lat i jesteśmy znani z solidności oraz rzetelności. Swoją działalność prowadzimy zgodnie z obowiązującym prawem. Każda transakcja, która się u nas odbywa związana jest z zawarciem umowy kupna-sprzedaży. Naszym znakiem rozpoznawczym są nie tylko konkurencyjne ceny na rynku samochodów używanych, ale także uczciwość i profesjonalizm. Staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom bardzo różnych grup klientów, dlatego mogą się do nas zgłaszać właściciele aut bez ważnego przeglądu technicznego. Nie interesuje nas czy sprzedawany pojazd ma polisę OC. W przypadku złomowania wystawiamy klientom niezbędne zaświadczenie o demontażu auta. Nie mamy stałego cennika, cena zawsze ustalana jest indywidualnie dla każdego klienta.
Na terenie Kościerzyny i okolic działamy już od wielu lat. Celem prowadzonej przez nas firmy jest zadowolenie klientów, którzy zdecydowali się nam sprzedać swój samochód. Duże doświadczenie w branży pozwala nam działać szybko i sprawnie. Zachęcamy do telefonicznego kontaktu w celu omówienie wszystkich szczegółów związanych z odbiorem auta z posesji lub jego osobistym dostarczeniem do naszego skupu.

skup aut