Skup aut Skarszewy

Nasza firma prowadzi profesjonalny auto skup w Skarszewach. Działamy na terenie miasta Skarszewy, a także we wszystkich okolicach i całym powiecie starogardzkim. Przez wiele lat działalności wypracowaliśmy sobie optymalne formy współpracy z naszymi klientami i poza możliwością dostarczenia do nas samochodu, proponujemy też opcję z transportem po naszej stronie. Dysponujemy lawetą, więc jesteśmy w stanie dojechać w dowolne miejsce w okolice Skarszew i odebrać pojazd spod domu lub siedziby firmy klienta. Nasza oferta jest skierowana zarówno dla osób indywidualnych, jak i klientów firmowych. Jesteśmy zainteresowani kupnem jednego pojazdu, a jeśli klient ma do zbycia większą ilość samochodów, chętnie się zainteresujemy także taką propozycją.

Działamy w pełni legalnie na podstawie odpowiednich przepisów prawa i dbamy o to, by każda transakcja przebiegała zgodnie z podstawami prawnymi. Samochody skupujemy na podstawie umowy kupna-sprzedaży, która jest przedstawiona klientowi. Każde szczegół współpracy jest dokładnie wytłumaczony, a klient może u nas legalnie zbyć auto i dostać stosowne dokumenty niezbędne do wyrejestrowania auta lub wycofania ubezpieczenia. Dbamy o jak największa satysfakcję klientów, więc staramy się, by wszystkie formalności były załatwiane tak szybko, jak to możliwe. Umowę sprzedaży możemy podpisać na miejscu, przez co po dojechaniu do klienta, może on błyskawicznie cieszyć się gotówką za swoje auto.

Skup samochodów Skarszewy

Nasz auto skup w Skarszewach skupuje zarówno auta całkiem uszkodzone, na chodzie, jak również przeznaczone do kasacji. W przypadku kasacji wystawiamy stosowne dokumenty niezbędne do wyrejestrowania samochodu w Urzędzie Komunikacji. Nasz skup jest koncesjonowanym punktem, więc klienci nie mają potem żadnych problemów formalnych. Jeśli tylko zachodzi taka potrzeba, chętnie pomożemy i wytłumaczymy, na czym polegają wszystkie formalności związane ze sprzedażą auta przez osobę fizyczną.

Proponujemy Państwu skup wszystkich aut, zarówno w wersji sedan, kombi, hatchback, jak i innych. Mogą to być samochody starsze z lat dziewięćdziesiątych, jak i współczesne w dowolnym stanie technicznym. Kupimy zarówno samochody z ubezpieczeniem i aktualnym przeglądem, jak i pojazdy niedopuszczone do ruchu ze względu na brak okresowego przeglądu.

Charakterystyka przyjmowanych przez nas aut może być następująca:

  • dowolna marka pojazdu,
  • dowolny rocznik,
  • stan techniczny pojazdu – bez znaczenia,
  • możliwy brak przeglądu.

Ponadto skupujemy samochody wszystkich marek dopuszczonych do poruszania się po drogach.

Auto skup Skarszewy

Staramy się dbać o relację z naszymi klientami, więc oferujemy krótkie terminy odbioru auta, oraz konkurencyjne ceny. Zawsze jesteśmy otwarci na propozycje i negocjacje oferty. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu umówienia się na odbiór auta lub zaproponowanie ceny adekwatnej za dany pojazd. Nasza polityka cenowa jest jednak taka, że staramy się zapewnić na tyle dobrą cenę, by usatysfakcjonować obydwie strony, a zadowolony klient chciał do nas wrócić z kolejnym autem.

skup aut