Auto miejskie dla kobiety? Tylko Fiat 500 C

Masz dość ciągłego szukania miejsca parkingowego? Manewrowania pomiędzy zakorkowanym miastem i marnowania czasu, aż w końcu znajdziesz miejsce, które koniec końców, będzie oddalone od docelowego miejsca o kilkanaście minut? Sugerujemy zmianę auta i to na nie byle jakie. Nowy Fiat 500 jest niesamowicie zgrabnym, malutkim, a przy tym pojemnym samochodem, który sprawdzi się w każdych warunkach na miejskich drogach. Jeżeli nie masz jeszcze swojego Fiata 500, zapraszam do lektury.

Zacznijmy od zewnątrz. Chyba każdy kto przechodzi obok tego pojazdu skupi na nim swój wzrok. I to nie tylko kolor karoserii zwróci jego uwagę, ale też niepowtarzalna i elegancka linia. Nie oszukujmy się, Włosi oprócz malowniczego kraju, mają też przepiękne auta. No i ten dach. Najnowsze modele mają w ofercie przeróżne kolory, co sprawia, że auto staje się unikatowe. A co do wyboru koloru to jego gama przerasta wszelkie wyobrażenie. Od ciemnych odcieni, przez nasycone czerwone do słodkich pasteli. Nie wspominając, że do każdego koloru zewnętrznego możemy idealnie dobrać wykończenie wnętrza. Zatem wejdźmy do środka. Mimo, że auto ma niewielkie rozmiary, to siedząc w środku od razu możemy zauważyć mnóstwo udogodnień. Samo usytuowanie skrzyni biegów, czy rozmieszczenie przycisków, bez problemu umożliwia jazdę nawet niskiej kobiecie. Nie ma się wrażenia, że nie dosięgniemy jakiegoś przycisku, czy będzie nam niewygodnie. Ustawienie lusterek, czy włączenie klimatyzacji trwa kilka sekund, co sprawia, że szybciej możesz cieszyć się jazdą. Kierownica obita jest miękkim materiałem, dzięki któremu jazda staje się przyjemnością. Na uwagę zasługują również przyciski znajdujące się na kierownicy. Ułatwiają one obsługę radia, co znacznie zwiększa bezpieczeństwo podczas jazdy. Gdy bardziej rozejrzymy się po wnętrzu zauważymy jeszcze więcej przydatnych kobiecie udogodnień, takich jak miejsce dedykowane dla naszej kosmetyczki. Siedzenia obite przyjemną w dotyku tkaniną, która w połączeniu ze skórzanymi wstawkami idealnie wypełnia całe wnętrze auta. Nie zapominajmy jeszcze o czujnikach parkowania, czy składanym dachu, który będzie wybawieniem w czasie upałów.

To jaki jest Fiat 500 C? Ma niesamowicie dynamiczny silnik, oraz niskie spalanie paliwa, a do tego jest praktyczny, niewielki i stworzony dla kobiety świadomej i na pewno wiedzącej czego oczekuje od swojego samochodu.

skup aut